Ваш кошик порожній :(

Зубна емаль - найтвердіша тканина в організмі людини. Це пояснюється високим в ній вмістом неорганічних мінеральних речовин (близько 97%). Головним чином - гідроксиапатиту, який є основою оболонки наших зубів; а також магнію, фтору і вуглецю. Від того, в якому стані знаходиться зубна емаль, безпосередньо залежить здоров'я зубів, їх зовнішній вигляд і білизна. Емаль оберігає зуби від зовнішніх подразників. У різних місцях зуба її товщина різна. Наприклад, в жувальної частини вона товща, а ближче до кореня тоншає. Якщо емаль пошкоджується, то хвороботворним бактеріям відкривається доступ до дентину, що тягне за собою негативні наслідки. Тому дуже важливо знати, як правильно підтримувати її в здоровому стані.

Гідроксіапатит

Основними проблемами, з якими стикаються люди з пошкодженою емаллю є карієс і чутливість зубів. А пошкодитися вона може в будь-якому віці, так як багато залежить від спадковості, вживаних продуктів, шкідливих звичок або ж від банальної установки брекет-системи, яка, без належного догляду, може нашкодити зубній емалі.

Якщо людина вживає продукти, які шкодять емалі (цитрусові, газовані напої, вино і т.д.), не стежить за гігієною порожнини рота і має інші фактори, то рано чи пізно їй доведеться зустрітися зі стоматологом. На перших стадіях з'являються білі або безбарвні плями, які не тягнуть за собою особливих больових відчуттів. І людина може цього просто не помітити. Але з часом виникає карієс з чорними плямами, чутливість до гарячого, солодкого, холодного, яка супроводжується різким нестерпним болем. Звичайно, при запущених випадках допомога стоматолога буде незамінна, але, як і будь-яку іншу хворобу, карієс легше запобігти, ніж лікувати. Навіть на початкових стадіях, якщо ви помітили перші ознаки чутливості або білі / безбарвні плями, необхідно обов'язково вживати заходів.

ApaCare

На жаль, сама по собі емаль відновитися не може, тому що не має здатність до регенерації. Тому необхідно використовувати спеціальні засоби і процедури. Найдієвішим і простим способом поза кабінетом стоматолога є ремінералізція зубної емалі за допомогою спеціальної зубної пасти і гелю:

- ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ГЕЛЬ від німецької компаніі ApaCare є інтенсивним засобом для зміцнення, захисту і відновлення зубної емалі. Містить рідку емаль (гідроксиапатит). Пори, мікротріщини і незначні дефекти на зубних поверхнях пломбуються нанокристалами гідроксиапатиту, в результаті початковий карієс зупиняється, відзначаються регресивні процеси при знебарвленні зубів білими плямами. Рідка емаль заповнює також відкриті дентинні канали, що значно знижує чутливість зубних тканин. Гель наноситься на зуби тонким шаром і не змивається. Важливо також не вживати напої / їжу протягом, принаймні, години після аплікації. Гель рекомендується використовувати дорослим і дітям з першого зубчика 1-3 рази в тиждень. Також можна поліпшити ефект, якщо використовувати його разом з пастою.
- РЕМІНЕРАЛІЗУЮЧА ЗУБНА паста від німецької компанії ApaCare містить рідку емаль (гідроксиапатит), який, залишаючись на зубах після чистки, відновлює цілісність зубної емалі. В унікальній формулі нано-гідроксиапатит з'єднується з іонами фтору, що робить процес ремінералізації значно ефективніше. Причому особлива запатетованная технологія гарантує, що іони фтору і гідроксиапатит залишаються в роз'єднаному стані до нанесення на зубну поверхню. Пасту можна використовувати щодня як дорослим, так і дітям з 6 років.

Гідроксиапатит забезпечує мінералами ті зони під поверхнею емалі, де відбулася їхня втрата (так звана стадія білої плями при початковому карієсі). Завдяки цьому, емаль повертає свою первинну щільність і напівпрозорість, захищаючи зуби від руйнування.

Гідроксіапатит

В продукції ApaCare використовується нанокристалічний медичний гідроксиапатит, який не володіє абразивними властивостями і біосумісний з тканиною зубів. Він не тільки допомагає видалити зубний наліт, але і забезпечує приплив мінералів до верствам емалі, відновлюючи в них мікроскопічні пошкодження. Завдяки цьому, емаль знову стає щільною і гладкою, забезпечуючи зубам красу і естетичний вигляд.

Крім спеціалізованих засобів результат відновлення зубної емалі можна також зміцнити наступними кроками:

1) Вживання корисних продуктів, які багаті на кальцій та інші мінеральні речовини: сир, молоко і інші кисломолочні продукти, горіхи, соя, зелень, патока, риба.

2) Масаж ясен - ретельно вимивши руки, круговими рухами пальців масажувати ясна. Докладаючи помірні зусилля, спочатку в одному, потім в іншому напрямку. Таким чином поліпшується кровообіг і надходження поживних речовин і мінералів до зубної тканини.

3) Для поліпшення ефекту дії зубної пасти після чистки можна залишити її на зубах не змиваючи на 1-2 хвилини. Таким чином зубна поверхня краще вбере мінерали і корисні елементи, які містяться в пасті.

Отримай консультацію!
В будні дні з 09:00 до 18:00