АКЦІЯ! Осінні знижки на продукцію по догляду за ротовою порожниною!

СИЛА СВІТЛА ДЛЯ ПРИРОДНЬОГО ВІДБІЛЮВАННЯ

white shock вайт шок ассортимент

Якщо декілька років тому зазвичай під назвою «паста для відбілювання» розуміли небезпеку й шкоду для емалі, то зараз ці часи вже в минулому. З кожним роком наука не стоїть на місці і з’являються все нові й нові методи відбілювання зубів. Звичайно, найголовніше завдання для спеціалістів у цій сфері – зробити освітлення зубної поверхні не тільки ефективним, а ще й безпечним. Наприклад, у лінійці продукції зубних паст торгової марки BlanxMed використовується активний компонент – арктичний мох, що відомий своїм ніжним природним відбілюючим ефектом.

Але італійські науковці вирішили не зупинятися лиш на цьому і представили першу в світі зубну пасту WhiteShock(Вайт Шок), що активує свою відбілюючу дію завдяки світлу:

white shock LEDактивний інгредієнт ActiluX®, що міститься в BlanX White Shock, активується денним світлом, продукуючи фотохімічну реакцію з киснем і водою, присутніми в навколишньому середовищі (вологість повітря і слина). ActiluX® абсолютно не шкодить зубам, бо він діє на поверхні, атакуючи органічні молекули і поверхневий бактеріальний наліт, який часто є причиною пожовтіння і потемніння емалі зубів. Паста White Shock® неагресивна для емалі й захищає природний рівень вологості ясен і слизової порожнини рота.

Більше того, паста протягом декількох годин залишається на поверхні зубів, створюючи захисний мікрошар, що відбілює зуби і захищає від бактерій. Все це відбувається завдяки дії світла і навіть після чищення зубів ActiluX® продовжує працювати, надаючи відбілюючий і антибактеріальний ефект кожного разу, коли на поверхню зубів потрапляє світло.

Цей процес посилюється при використанні активатора(LED), який поставляється в упаковках White Shock Intensive Treatment, тому що чим більше світла потрапляє на поверхню зубів, тим сильніше відбілюючий і антибактеріальний ефект.

Всього у торгової марки BLANX є три позиції пасти White Shock(Вайт Шок):

BLANX WHITE SHOCK 75МЛ:

відбілюючий і антибактеріальний ефект триває декілька годин після чистки завдяки потраплянню денного світла на зуби.

BLANX WHITE SHOCK 50МЛ + АКТИВАТОР BLANX LED:

відбілюючий і антибактеріальний ефект триває близько 24 годин після чищення і він значно посилюється дією світлового ковпачка, який активує ActiluX® вже при нанесенні на зубну щітку. Таким чином, паста, яку ви наносите на емаль, вже активована.

BLANX WHITE SHOCK ІНТЕНСИВНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ 30МЛ З LED-КАПОЮ:

відбілюючий і антибактеріальний ефект зберігається 48-72 години після процедури, оскільки дія ActiluX® посилена за допомогою активатора LED, підтримується на зубах довгий час, надаючи напів-професійний відбілюючий догляд.