СИЛА СВІТЛА ДЛЯ ПРИРОДНЬОГО ВІДБІЛЮВАННЯ

white shock вайт шок ассортимент

Якщо декілька років тому зазвичай під назвою «паста для відбілювання» розуміли небезпеку й шкоду для емалі, то зараз ці часи вже в минулому. З кожним роком наука не стоїть на місці і з’являються все нові й нові методи відбілювання зубів. Звичайно, найголовніше завдання для спеціалістів у цій сфері – зробити освітлення зубної поверхні не тільки ефективним, а ще й безпечним. Наприклад, у лінійці продукції зубних паст торгової марки BlanxMed використовується активний компонент – арктичний мох, що відомий своїм ніжним природним відбілюючим ефектом.

Але італійські науковці вирішили не зупинятися лиш на цьому і представили першу в світі зубну пасту WhiteShock(Вайт Шок), що активує свою відбілюючу дію завдяки світлу:

white shock LEDактивний інгредієнт ActiluX®, що міститься в BlanX White Shock, активується денним світлом, продукуючи фотохімічну реакцію з киснем і водою, присутніми в навколишньому середовищі (вологість повітря і слина). ActiluX® абсолютно не шкодить зубам, бо він діє на поверхні, атакуючи органічні молекули і поверхневий бактеріальний наліт, який часто є причиною пожовтіння і потемніння емалі зубів. Паста White Shock® неагресивна для емалі й захищає природний рівень вологості ясен і слизової порожнини рота.

Більше того, паста протягом декількох годин залишається на поверхні зубів, створюючи захисний мікрошар, що відбілює зуби і захищає від бактерій. Все це відбувається завдяки дії світла і навіть після чищення зубів ActiluX® продовжує працювати, надаючи відбілюючий і антибактеріальний ефект кожного разу, коли на поверхню зубів потрапляє світло.

Цей процес посилюється при використанні активатора(LED), який поставляється в упаковках White Shock Intensive Treatment, тому що чим більше світла потрапляє на поверхню зубів, тим сильніше відбілюючий і антибактеріальний ефект.

Всього у торгової марки BLANX є три позиції пасти White Shock(Вайт Шок):

BLANX WHITE SHOCK 75МЛ:

відбілюючий і антибактеріальний ефект триває декілька годин після чистки завдяки потраплянню денного світла на зуби.

BLANX WHITE SHOCK 50МЛ + АКТИВАТОР BLANX LED:

відбілюючий і антибактеріальний ефект триває близько 24 годин після чищення і він значно посилюється дією світлового ковпачка, який активує ActiluX® вже при нанесенні на зубну щітку. Таким чином, паста, яку ви наносите на емаль, вже активована.

BLANX WHITE SHOCK ІНТЕНСИВНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ 30МЛ З LED-КАПОЮ:

відбілюючий і антибактеріальний ефект зберігається 48-72 години після процедури, оскільки дія ActiluX® посилена за допомогою активатора LED, підтримується на зубах довгий час, надаючи напів-професійний відбілюючий догляд.