ЗУБНА ПАСТА BLANX PRO «GLOSSY PINK» З ЕНЗИМАМИ 75 МЛ

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

ЗУБНА ПАСТА BLANX PRO «GLOSSY PINK» З ЕНЗИМАМИ 75 МЛ

Короткий огляд

GLOSSY PINK – квіткова вишуканість

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 180,00 грн

Спеціальна ціна: 144,00 грн

АБО

Деталі

Зубна паста BlanX "Glossy Pink" – це зубна паста, що природньо і неагресивно відбілює зуби з першого застосування. Завдяки спеціальним мікрочасткам Pro-Shine, паста діє на застарілий наліт і надає зубам нове сяйво і стійку білизну; рекомендована для щоденного використання. Упаковка - тюбік ємністю 75 мл. Перевірте результат Бланксометром, що йде всередині упаковки.

Унікальна взаємодія арктичного лишайника, неабразивної сіліки та ензимів

lichens silicas enzymes

Арктичний лишайник

Екстракт цього лишайнику багатий на уснінову кислоту – речовину, що особливо дбайливо взаємодіє зі слизовою оболонкою та емаллю зубів. Уснінова кислота володіє натуральною бактерицидну дію: вона може швидко нейтралізувати шкідливі бактерії, головним чином Streptococcus Mutans, що є основною причиною карієсу, тим самим захищаючи і відбілюючи зуби.

Неабразивна сіліка

Зубні пасти BlanX мають в своєму складі високоякісну мінеральну сіліку з ретельно підібраною формою і розміром гранул для мінімальної абразивності. Завдяки цьому гранули сіліки надають оптимальний очищаючий ефект та максимально безпечно взаємодіють із зубною емаллю.

Ензими

Ензими BlanX – це натуральні ферменти (бромелайн та папїн) здатні розщепляти білковий наліт на зубній поверхні (зубний наліт), тим самим усуваючи плями на зубах та попереджуючи їх повторну появу. Завдяки своїй дії ензими виконують захисну функцію – попереджують ріст шкідливих бактерій і відновлювати білизну та здоров’я зубів.

 

BlanX – це єдина лінійка зубних паст, що базується на природній відбілюючій дії арктичного лишайнику. Багато хто за нас мріє про здорові білі зуби та чарівну посмішку. Але внутрішні фактори – захворювання зубів, невпинний рух часу, і, найголовніше, зовнішні – вживання кофе, чаю, червоного вина і паління, постійно змінюють колір наших зубів. Популярний в Європі бренд зубних паст BlanX, створив нову неабразивну відбілюючу зубну пасту з антибактеріальним ефектом, що поверне Вашій посмішці натуральне сяйво та стійку білизну. Унікальний склад із арктичним лишайником, неабразивною сілікою та ензимами захищає та відновлює зубну емаль, запобігає появі нальоту та пожовтінню зубів і відновлює баланс мікрофлори в роті; він також протидіє росту шкідливих бактерій, що призводять до появи зубного каменю, нальоту та карієсу.

 

BlanX Glossy Pink – сяйво, яке може Вам дати тільки BlanX. ензимами
Виготовлено в Італії 

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes