Ортодонтичний набір EDEL+WHITE

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

Ортодонтичний набір EDEL+WHITE

Короткий огляд

Орто-набір зі ЗНИЖКОЮ 10% + КОСМЕТИЧКА у подарунок

Наявність: Є в наявності

360,00 грн
АБО

Деталі

До складу набору входить:
Зубна паста "Антиналіт+Відбілювання"
Набір монопучкових щіток (2шт.)
Зубна щітка флосс з ковпачком
Йоршики ID6 (чотири різні розімрі XS, SSS, SS, M)

ПАСТА: Науково розроблена провідними швейцарськими фахівцями відбілююча формула складу пасти містить низько абразивні активні компоненти, які м'яко, делікатно та абсолютно безпечно видаляють зубний наліт і плями з поверхні зубів (наліт курця, кава, харчові фарбники та ін.) і не дають протягом 12 годин йому утворюватися, відновлюють пошкоджену структуру емалі зуба і укріплюють її.

ПУЧКОВІ ЩІТКИ: Один з кращих засобів для чищення міжзубних проміжків і важкодоступних ділянок .

ЗУБНА ЩІТКА: Це особлива зубна щітка. Завдяки спеціальному зрізу і м'якій запатентованійфлос-щетині Konex®, яка забезпечує більш кращу очищаючу дію на зубну поверхню, міжзубні проміжки і уздовж країв ясен, травмувати завдати шкоди навіть запаленим яснам не можливо. Щетина Konex® така гнучка, що згинається від найменшого опору і легко проникає в найбільш недоступні нерівності зубів і міжзубні проміжки, бездоганно вичищаючи їх. Діаметр щетини в основі складає 0,18 мм, а на закінченні 0,05 мм.

ЙОРШИКИ: Високоякісний хірургічний дріт із захисним білим покриттям абсолютно безпечний для ясен та ідеальний для імплантатів, брекет-систем та ортопедичних конструкцій. Гнучка шийка щітки забезпечить легке досягнення найбільш важкодоступних ділянок.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes