ВІДБІЛЮЮЧІ СМУЖКИ BLANX O3X

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

ВІДБІЛЮЮЧІ СМУЖКИ BLANX O3X

Короткий огляд

Сила кисню для професійного результату

Наявність: Відсутній на складі

740,00 грн

Деталі

Відбіллючі смужки BlanX О3Х - це нова і ексклюзивна формула від європейського бренда відбілюючих зубних паст BlanX, що забезпечує виняткові результати. Смужки містять гель з компонентом О3Х, що вивільняє активний атомарний кисень, який помітно відбілює зубну емаль за 5 днів. Унікальний запатентований склад дозволяє досягти професіональних результатів без походів до стоматолога і без гіперчутливості. Гнучкі й екстратонкі смужки ретельно прилягають до зубів і зручні у використанні. Передова формула без перекису водню не абразивна і делікатна к яснам і емалі. Безпека використання і ефективність були клінічно доведені дослідженнями University of Modena and Reggio Emilia (Італія).

Застосування:

  1. Використати по одній смужці для верхнього і нижнього зубного ряду. Притиснути смужки до зубів для більш щільного контакту.
  2. Залишити смужки на 10 хвилин.
  3. Зняти смужки і прополоскати зуби від залишків гелю.

Оцінити максимальні результати відбілення можливо за стоматологічною шкалою Vita Classical у відтінках від A1 до D4. Для найкращого результату чистите зуби пастою BlanX О3Х або іншою зубною пастою BlanX перед кожним застосуванням. Не їжте і не пийте під час застосування і 15 хвилин після.

  • Цей продукт не розрахований для використання людьми, що не досягли 14 років, вагітними жінками та при годуванні груддю.
  • Не застосовувати на зубних імплантах, вінірах і коронках.

Виготовлено в Італії

BlanX О3Х – сила кисню для білосніжної посмішки!

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes