Жувальна резинка ApaCare

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

Жувальна резинка ApaCare

Короткий огляд

Жевальна резинка ApaCare з кальцієм і ксилітом для укріплення емалі

Наявність: Є в наявності

75,00 грн
АБО

Деталі

АpаGum - жевательная резинка без сахара против кариеса и восстановление поврежденных участков зубов. Имеет приятный вкус благодаря содержанию ксилита, также известном как древесный сахар или березовый сахар - что является натуральным компонентом природного происхождения и содержится во многих фруктах и овощах. Ксилит также помогает избавиться от бактерий, вызывающих кариес и воспаление в ротовой полости.

Основные минералы, входящие в состав эмали - кальций и фосфат, содержатся в жевательной резинке ApaCare. Действующие компоненты помогают при интенсивной реминерализации зубной эмали, а также в ее восстановлении на начальной стадии кариеса. Поддерживает сбалансированную микрофлору ротовой полости. Без искусственного сахара, глютена и лактозы.
Рекомендации:
Дети старше 3-х лет: по 1 шт. 3 раза в день.
Подростки от 12 лет / взрослые: по 2 шт. 3 раза в день.
Каждая упаковка-блистер содержит по 12 шт. жевательных резинок ApaCare.
6-ти недельный курс профилактического лечения разсчитывается на 24 блистера при регулярном применении вместе с надлежащей гигиеной ротовой полости на 100% препятствует развитию кариеса.
Способствует восстановлению повреждений зубной эмали
Форсирует формирование сбалансированной микрофлоры рта
При чрезмерном применении могут возникать желудочные расстройства умеренной интенсивности.

Жувальна гумка ApaCare з 100% ксиліту та мінералами для укріплення емалі

АpаGum – жувальна гумка без цукру проти карієсу та відновлення пошкоджених ділянок зубів. Має приємний смак завдяки ксиліту, також відомому як деревний цукор або березовий цукор – що є натуральним компонентом природного походження та міститься в багатьох фруктах і овочах. Ксиліт також допомагає позбавитися від бактерій, що викликають карієс та запалення у ротовій порожнині.

Основні мінерали, які входять до складу емалі – кальцій та фосфат, містяться у жувальній гумці ApaCare. Діючі компоненти допомогають при інтенсивній ремінералізації зубної емалі, а також у її відновленні на початковій стадії карієсу. Підтримує збалансовану мікрофлору ротової порожнини. Без штучного цукру, глютену і лактози.
Рекомендації:
Діти старше 3-х років: по 1 шт. 3 рази на день.
Підлітки від 12 років/дорослі: по 2 шт. 3 рази на день.
Кожна упаковка-блістер містить по 12 шт. жувальніх гумок ApaCare.
6-ти тижневий курс профілактичного лікування разраховується на 24 блістери при регулярному застосуванні у достатній дозі разом із належною гігієною ротової порожнини на 100% попереджуэ розвиток карієсу.
Сприяє відновленню пошкодженної зубної емалі.
Пришвидчує формування сбалансованої мікрофлори ротової порожнини.

При надмірному застосуванні можуть виникати шлункові розлади помірної інтенсивності.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes