Набір "Свіжий подих" з щіткою середньої жорсткості

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

Набір "Свіжий подих" з щіткою середньої жорсткості

Короткий огляд

Купуй зі знижкою, косметичка і ополіскувач - БЕЗКОШТОВНО

Наявність: Є в наявності

250,00 грн
АБО

Деталі

До складу набору входить: зубна паста "Sel de Vie"; ополіскувач "Захист+Свіжість" 50мл; щітка флос
КОСМЕТИЧКА ТА ОПОЛІСКУВАЧ У ПОДАРУНОК!

ПАСТА: Унікальну натуральну формулу пасти з використанням цінної альпійської солі і швейцарських цілющих трав розробили швейцарські вчені лабораторії edel + white. Стародавня чистісінька альпійська сіль, видобута з-під товстих шарів гірських порід, ввібрала в себе цілюще гірське повітря і багатовікове альпійське сонце, тому відрізняється особливо високим вмістом вітамінів і мінералів.

ЩІТКА: Відмінна зубна щітка Allround має анатомічний профіль щетинного поля, що в поєднанні з ретельно закругленими запатентованими щетинками середньої жорсткості Tynex® пристосовується до форми зубів під час чищення, надаючи додатковий доступ до міжзубних проміжків, якісно вичищаючи їх, не травмуючи ясна, а навпаки, дбайливо масажує їх покращуючи місцевий кровообіг. При цьому вся щетина абсолютно безпориста і практично не абсорбує вологу і тим самим запобігає розвитку колоніям бактерій.

ОПОЛІСКУВАЧ: Містить активні натуральні компоненти, які ефективно видаляють та захищають від неприємного запаху з ротової порожнини, залишаючи довготривале відчуття освіжаючої тропічної свіжості. Має виражену природну антибактеріальну, протизапальну дію. Підтримує природний баланс бактерій у ротовій порожнині та зменшує утворення зубного нальоту. Ополіскувач містить активні іони фтору для надійного захисту від карієсу та укріплення емалі зубів.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes