УЛЬТРАМ’ЯКА ЗУБНА ЩІТКА-ФЛОС EDEL+WHITE® З ЩЕТИНОЮ KONEX®

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

УЛЬТРАМ’ЯКА ЗУБНА ЩІТКА-ФЛОС EDEL+WHITE® З ЩЕТИНОЮ KONEX®

Короткий огляд

Ультрам'яка зубна щітка edel+white

Наявність: Є в наявності

120,00 грн
АБО

Деталі

Ультрам'яка зубна щітка-флос зі щетиною Konex HD® (Конекс) від edel+white® – це особлива зубна щітка, що відповідає високим стандартам швейцарської якості. Ця щітка забезпечує оптимальну очистку зубної поверхні, міжзубних проміжків і лінії ясен без небезпеки травмувати навіть запаленні ясна і тонку емаль. Тому вона особливо рекомендована людям з імплантами, пародонтологічними проблемами або чутливими зубами.

Завдяки спеціальному зрізу щетина Konex HD в п'ять разів тонше звичайної щетини. Вона дуже гнучка, тому легко проникає в найбільш недоступні нерівності зубів, такі як міжзубні проміжки і приясневий край, та очищає наліт, що там накопичується. Діаметр щетини в основі має 0,18 мм, а на кінці - 0,02 мм. При цьому, щетина дуже міцна, довго зберігає свою форму й абсолютно безпориста, що перешкоджає абсорбації вологи і розвитку мікроорганизмів на поверхні щетини! На додачу до цього, в зубній щітці-флос на 50% більше щетинок (у порівнянні зі звичайною зубною щіткою).

Щітка-флос edel+white® така гнучка, що згинається від найменшого спротиву, чим захищає зуби від пошкоджень при надлишковому тиску при чищенні. Ергономічна ручка має гумові вставки, що не дозволяють щітці ковзати в руці, а покрита гумою головка виключає можливість травмування.

Все це дозволяє досягти максимального результату, якого лише можна чекати від зубної щітки!

В наборе йдуть дві зубні щітки-флос с індивідуальними ковпачками для кожної.

Не обдавати окропом!
Рекомендується швейцарськими фахівцями.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes