Edel+White® - Догляд за здоров'ям і красою зубів. Для здорової, красивої посмішки.
Ласкаво просимо у світ Edel+White® - швейцарської високоякісної лінії продукції по догляду за порожниною рота, яка складається з швейцарських зубних паст, зубних щіток, ополіскувачів, міжзубних щіток, очищувачів мови, флосів, зубочисток і т.д. Розроблено провідними швейцарськими фахівцями в сфері стоматології та виготовлена ​​швейцарською всесвітньо відомою фірмою Scanderra GmbH (лідером світового ринку виробників стоматологічної продукції) система по догляду за порожниною рота Edel+White® пропонує повний збалансований асортимент продукції найвищої європейської якості для сяючої здоров'ям посмішки.

 

Вся продукція торгової марки ApaCare містить рідку емаль, аналогічну за своїм складом природним зубам (медичний гідроксилапатит).
Кожне застосування продукції ApaCare сприяє герметизації і відновленню зубної емалі. Унікальне поєднання з фторидами підсилює зв'язок гидроксилапатита з природною зубної емаллю, внаслідок чого процеси починається карієсу, а також утворення пор і тріщин можна повернути назад. ApaCare оптимально захищає від карієсу і пародонтиту.

 

BlanX®(Бланкс®) - це унікальна лікувально-профілактична і відбілююча зубна паста. Виробник зубної пасти BlanX® компанія Coswell®, Італія. Унікльность цієї зубної пасти - у складі, основою якого є арктичний мох. Завдяки такому складу Ви отримаєте результат дуже швидко і безпечно. Всі зубні пасти BlanX Med® мають рівень абразивності за індексом RDA менш 55. Лінійка продукції дуже різноманітна і дозволить Вам вибрати необхідний продукт, з учеіом Ваших особистих проблем стану порожнини рота.