Edel+White® - Догляд за здоров'ям і красою зубів. Для здорової, красивої посмішки.
Ласкаво просимо у світ Edel+White® - швейцарської високоякісної лінії продукції по догляду за порожниною рота, яка складається з швейцарських зубних паст, зубних щіток, ополіскувачів, міжзубних щіток, очищувачів мови, флосів, зубочисток і т.д. Розроблено провідними швейцарськими фахівцями в сфері стоматології та виготовлена ​​швейцарською всесвітньо відомою фірмою Scanderra GmbH (лідером світового ринку виробників стоматологічної продукції) система по догляду за порожниною рота Edel+White® пропонує повний збалансований асортимент продукції найвищої європейської якості для сяючої здоров'ям посмішки.

► Офіційний сайт

 

Вся продукція торгової марки ApaCare містить рідку емаль, аналогічну за своїм складом природним зубам (медичний гідроксилапатит).
Кожне застосування продукції ApaCare сприяє герметизації і відновленню зубної емалі. Унікальне поєднання з фторидами підсилює зв'язок гидроксилапатита з природною зубної емаллю, внаслідок чого процеси починається карієсу, а також утворення пор і тріщин можна повернути назад. ApaCare оптимально захищає від карієсу і пародонтиту.

 

BlanX®(Бланкс®) - це унікальна лікувально-профілактична і відбілююча зубна паста. Виробник зубної пасти BlanX® компанія Coswell®, Італія. Унікльность цієї зубної пасти - у складі, основою якого є арктичний мох. Завдяки такому складу Ви отримаєте результат дуже швидко і безпечно. Всі зубні пасти BlanX Med® мають рівень абразивності за індексом RDA менш 55. Лінійка продукції дуже різноманітна і дозволить Вам вибрати необхідний продукт, з учеіом Ваших особистих проблем стану порожнини рота.