Набір "Свіжий подих" з акупресурною щіткою

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

Набір "Свіжий подих" з акупресурною щіткою

Короткий огляд

Купуй зі знижкою, косметичка і ополіскувач - В ПОДАРУНОК

Наявність: Відсутній на складі

250,00 грн

Деталі

До складу набору входить: зубна паста "Сіль життя"; акупресурна зубна щітка; ополіскувач 50мл, косметичка.

ПАСТА: Унікальну натуральну формулу пасти з використанням цінної альпійської солі і швейцарських цілющих трав розробили швейцарські вчені лабораторії edel + white. Стародавня чистісінька альпійська сіль, видобута з-під товстих шарів гірських порід, ввібрала в себе цілюще гірське повітря і багатовікове альпійське сонце, тому відрізняється особливо високим вмістом вітамінів і мінералів.

ЩІТКА: Спеціальний зріз щетини дозволяє легко проникати у найбільш недоступні нерівності зубів і міжзубні проміжки. Щетина абсолютно безпориста і практично не абсорбує вологу, тим самим запобігає розвитку колоній бактерій. Все це забезпечує бездоганну очищаючу дію на зубну поверхню, міжзубні проміжки і уздовж країв ясен, не завдаючи шкоду яснам і емалі зубів.

ОПОЛІСКУВАЧ: Містить активні натуральні компоненти, які ефективно видаляють та захищають від неприємного запаху з ротової порожнини, залишаючи довготривале відчуття освіжаючої тропічної свіжості. Має виражену природну антибактеріальну, протизапальну дію. Підтримує природний баланс бактерій у ротовій порожнині та зменшує утворення зубного нальоту. Ополіскувач містить активні іони фтору для надійного захисту від карієсу та укріплення емалі зубів.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes