Набір "Для подорожей"

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

Набір "Для подорожей"

Короткий огляд

Купуй зі знижкою, косметичка і ополіскувач - В ПОДАРУНОК

Наявність: Відсутній на складі

300,00 грн

Деталі

До складу набору входить: зубна паста "Анти-наліт+Відбілення"; ополіскувач "Захист+Свіжість" 50мл; дорожня зубна щітка-флос з м'якою щетиною
КОСМЕТИЧКА ТА ОПОЛІСКУВАЧ У ПОДАРУНОК!

ПАСТА: Науково розроблена провідними швейцарськими фахівцями відбілююча формула складу пасти містить низько абразивні активні компоненти, які м'яко, делікатно та абсолютно безпечно видаляють зубний наліт і плями з поверхні зубів (наліт курця, кава, харчові фарбники та ін.) і не дають на протязі 12 годин йому утворюватися, відновлюють пошкоджену структуру емалі зуба і укріплюють її. Зуби поступово відновлюють яскраво виражену натуральну білизну і блиск. Містить активні іони фтору в збалансованій кількості для надійного захисту від карієсу.

ЩІТКА: Дорожня щітка з м'якою щітиною Konex має зручний розмір, а розкладний дизайн цієї щітки edel+white дозволяє брати її з собою будь-куди: на відпочинок, дачу, ділову поїздку. Щітка дуже компактна завдяки унікальній ручці-футляру і спеціальному розкладному дизайну. Тому у Вашій валізі або навіть просто в кишені вона не займе зайвого місця. Щетина Konex® така гнучка, що згинається від найменшого опору і легко проникає в найбільш недоступні нерівності зубів і міжзубні проміжки, бездоганно вичищаючи їх. Діаметр щетини в основі складає 0,18 мм, а на закінченні 0,05 мм. При цьому вся щетина абсолютно безпориста і практично не абсорбує вологу!

ОПОЛІСКУВАЧ: Містить активні натуральні компоненти, які ефективно видаляють та захищають від неприємного запаху з ротової порожнини, залишаючи довготривале відчуття освіжаючої тропічної свіжості. Має виражену природну антибактеріальну, протизапальну дію. Підтримує природний баланс бактерій у ротовій порожнині та зменшує утворення зубного нальоту. Ополіскувач містить активні іони фтору для надійного захисту від карієсу та укріплення емалі зубів.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes