ІНТЕНСИВНИЙ ВІДБІЛЮЮЧИЙ КОМПЛЕКС BLANX «ВАЙТШОК» + АКТИВАТОР LEDBITE 50 МЛ

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

ІНТЕНСИВНИЙ ВІДБІЛЮЮЧИЙ КОМПЛЕКС BLANX «ВАЙТШОК» + АКТИВАТОР LEDBITE 50 МЛ

Короткий огляд

Комплекс для відбілювання Blanx зі спеціальною капою для швидкого результату

Наявність: Є в наявності

480,00 грн
АБО

Деталі

Революційна формула, в основі якої лежить запатентований активний інгредієнтActiluX®. Він активує свою дію природнім способом завдяки світлу. Щодня промені світла і ActiluX® вступають в рекцію, щоб зробити Ваші зуби білішими і надати їм натуральний блиск.

Надайте турбо-пришвидчення відбілюючій дії формули «Вайт шок» завдяки BiteLed активатору. Пучок Led променів робить зуби природно білішими з першого використання. Відбілюючий і антибактеріальний ефект ActiluX®, підсилений за допомогою активатора, такий потужний, що надає зубам напівпрофесійний відбілюючий догляд.


Рекомендації: Використовуйте зубну пасту BlanX « Вайт Шок Інтенсивне Відбілювання» як звичайну щоденну пасту 2-3 рази на день. Щоразу після чищення зубів помістіть BlanxBiteLed активатор на зуби. Натисніть кнопку і направте потік світла на ваші зуби щонайменше на 1 хв. Для ще більш інтенсивної дії використовуйте BlanxBiteLed раз на тиждень протягом 10 хв. Памятайте: чим більше світла отримує ActiluX®, тим більш інтенсивна відбілююча дія.


Увага! Активатор BlanXBiteLed багаторазового використання.

Надалі його можна використовувати з LED-ковпачком та/або зубною пастою Blanx White Shock 75ml!

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes